Дата публікації

Виберіть дату

Press the down arrow key to interact with the calendar and select a date. Press the question mark key to get the keyboard shortcuts for changing dates.

КП «Бродитеплоенерго» повідомляє про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів

«Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання» комунальному підприємству «Бродитеплоенерго» встановлено тарифи на теплову енергію, її виробництво, транспортування і постачання для потреб бюджетних установ та інших споживачів в розмірі
10.11.2023

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії»

Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифу на теплову енергію, що виробляється на установках з використанням альтернативних джерел енергії».
Громадські слухання
27.10.2023

Протокол громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»

Проведення громадських слухань щодо проекту рішення виконавчого комітету Бродівської міської ради «Про встановлення КП «Бродитеплоенерго» тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання»